Kategorie: Wszystkie | Teledysk
RSS
piątek, 16 września 2016

 

Czy wy również przeżywacie, tak bardzo jak Ja, rozterki książkowych bohaterów????

Która powieźć, książka bądź opowiadanie wywarło na was największe wrażenie??? Wypowiedź się drogi czytelniku! Zależy mi naszym głowie :)

czwartek, 15 września 2016

Bazar Złych Snów to zbiór najnowszych krótkich opowiadań Mistrza Horroru. 
Imponujące, mrożące krew w żyłach, wciągające bez reszty opowiadania z Bazaru Złych Snów są jednym z najpiękniejszych darów Kinga dla jego czytelników.

"Powstały specjalnie dla Ciebie -  pisze autor - Jeśli chcesz, możesz je obejrzeć z bliska, ale ostrzegam, bądź ostrożny. Niektóre z nich mają kły".

Wspaniałym dodatkiem do tego zbioru jest wiele słów od autora. Udostępnia nam co nim kierowało w momentach olśnienia, swoje motywacje jak i wewnętrzne przemyślenia. 
Polecam :) 

  Historia siedemnastoletniej Katy, która po śmierci ojca przeprowadza się wraz z Mamą do małego miasteczka w Wirginii Zachodniej. Wciąż przeżywając odejście ojca postanawia jednak pomóc swojej mamie i nie robić młodzieńczych fochów odnośnie nowego miejsca zamieszkania. Jej pasją są książki i pisanie ich recenzji ( hehe widzicie już w którym momencie mi się spodobała :P ) oraz prace w ogrodzie. Można by pomyśleć że jej opowieść będzie nudna jak flaki z olejem, puki nie spotka na swojej drodze sąsiadów. Na przeciw ich domu mieszkała dość osobliwa rodzina, która od razu zmieni jej nudne ( z pozoru ) życie w wielką przygodę. 

Jeśli jesteś fanką / fanem fantastyki ta książka jest jak najbardziej dla Ciebie. 
Przyznaję że jest kilka rzeczy które mnie odstraszały... Pierwsze to imię jednego z głównych bohaterów. Druga, cóż... Słowo " Kosmita " odstrasza mnie samym brzmieniem. Przyznaję że po czasie udało mi się przez to przebrnąć i seria LUX pochłonęła mnie bez reszty. Przeczytałam całą od pierwszej do ostatniej kartki i jestem zachwycona.

Polecam w 100% i daję 9/10 punktów ;)

  

Niesamowicie zielone oczy, wyrzeźbiona klata i ognisty temperament....
Wszystko co przyciąga i odpycha w jednym człowieku... Człowieku???

Miłej lektury ;) 

niedziela, 28 sierpnia 2016

Po Bardzo długiej przerwie witam was wszystkich ponownie...
chcę wam zarekomendować książkę, a raczej serię którą czytałam ostanio.
Seria LUX... Obsydian, Opal, Onyx, Orgin i Obesession....Wspaniała ksiązka która wciągnęła mnie niesamowicie....

Cóż, jako mega kochliwa osoba znów zakochałam się jednym z głównych Bohaterów książki i przeżywałam, mega, wielkie rozterki wraz z nimi.... 
Polecam, Polecam, Polecam!!!!
Wszystkim fanom, Zmierzchu, Vamipire Diarys i innym fanom tego typu Literatury. Nie zawiedziecie się, choć jest kilka momentów odstraszających to wierzę że nie popsują wam tej wspaniałej serii.
Imię głównego bohatera... Deamon.... Tak, ale nic nie psuje gdy dowiesz się już o co chodzi w tej Historii...

Matko!!! Kocham, Kocham, Kociam... ;)...!!!! 

23:10, vegedagi
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 01 grudnia 2015

A więc moi drodzy czytelnicy? 
Przyznać się? Kto czytał książkę? Dokładnie 3 dni temu byłam w kinie na "Igrzyskach " I muszę przyznać że w wielu miejscach się różnił od książki to bardzo mi się podobał.... A Wam? Jakie wrażenia? Pytam o książkowe i filmowe doświadczenia .... :) 

21:37, vegedagi
Link Dodaj komentarz »

Czyli ach te serialowe Miłostki....
Dziś wkrętka na Słodkie, Wielkie Niebieskie Oczyska :P

21:30, vegedagi
Link Dodaj komentarz »

Tak, wiem.... 
Ponosi mnie. jednak ostatnio znów ( po raz kolejny ) czytałam serię Pamiętników.... 
No i sami przyznajcie że która z nas nie chciałaby spotkać na swojej drodze tego pięknego ( Trochę inaczej wyglądającego w książce ) niebieskookiego Diabełka.... Ach! Chyba niewiele z nas Drogie Czytelniczki....

20:22, vegedagi
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 31 marca 2015

Muszę przyznać że przytłoczył mnie nawał pracy i obowiązków. Chwilowo chociaż przeczytałam kilka książek nie mam kiedy wstawić ich recenzji. Odezwę się niedługo i dodam je na listę.... 
 

17:20, vegedagi
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 29 stycznia 2015
 
1 , 2 , 3 , 4