Kategorie: Wszystkie | Teledysk
RSS
niedziela, 28 sierpnia 2016

Po Bardzo długiej przerwie witam was wszystkich ponownie...
chcę wam zarekomendować książkę, a raczej serię którą czytałam ostanio.
Seria LUX... Obsydian, Opal, Onyx, Orgin i Obesession....Wspaniała ksiązka która wciągnęła mnie niesamowicie....

Cóż, jako mega kochliwa osoba znów zakochałam się jednym z głównych Bohaterów książki i przeżywałam, mega, wielkie rozterki wraz z nimi.... 
Polecam, Polecam, Polecam!!!!
Wszystkim fanom, Zmierzchu, Vamipire Diarys i innym fanom tego typu Literatury. Nie zawiedziecie się, choć jest kilka momentów odstraszających to wierzę że nie popsują wam tej wspaniałej serii.
Imię głównego bohatera... Deamon.... Tak, ale nic nie psuje gdy dowiesz się już o co chodzi w tej Historii...

Matko!!! Kocham, Kocham, Kociam... ;)...!!!! 

23:10, vegedagi
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 01 grudnia 2015

A więc moi drodzy czytelnicy? 
Przyznać się? Kto czytał książkę? Dokładnie 3 dni temu byłam w kinie na "Igrzyskach " I muszę przyznać że w wielu miejscach się różnił od książki to bardzo mi się podobał.... A Wam? Jakie wrażenia? Pytam o książkowe i filmowe doświadczenia .... :) 

21:37, vegedagi
Link Dodaj komentarz »

Czyli ach te serialowe Miłostki....
Dziś wkrętka na Słodkie, Wielkie Niebieskie Oczyska :P

21:30, vegedagi
Link Dodaj komentarz »

Tak, wiem.... 
Ponosi mnie. jednak ostatnio znów ( po raz kolejny ) czytałam serię Pamiętników.... 
No i sami przyznajcie że która z nas nie chciałaby spotkać na swojej drodze tego pięknego ( Trochę inaczej wyglądającego w książce ) niebieskookiego Diabełka.... Ach! Chyba niewiele z nas Drogie Czytelniczki....

20:22, vegedagi
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 31 marca 2015

Muszę przyznać że przytłoczył mnie nawał pracy i obowiązków. Chwilowo chociaż przeczytałam kilka książek nie mam kiedy wstawić ich recenzji. Odezwę się niedługo i dodam je na listę.... 
 

17:20, vegedagi
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 29 stycznia 2015
środa, 14 stycznia 2015

 

Jeżeli szukasz ciekawej książeczki dla swojego dziecka, tą polecam! Jest to zbiór opowieści na dobranoc z całego świata. Znajdziesz tam piękne ilustracje, bajeczki z morałem i takie zupełnie bez sensu, za to przezabawne. Książka ma 362 bajeczki na każdy dzień. Dziś postanowiłam dodać i tę książkę o mojej kolekcji, ponieważ dziś przeczytałam moim urwisom ostatnią z opowieści. Teraz znów muszę rozglądać się za nową, równie ciekawą książeczką na dobranoc dla moich smyków. Do tego czasu będę wracała do ich ulubionych opowieści. 

WYDAWNICTWO: Jedność

 

Po sześciu tysiącach lat Akasza, matka wampirów i królowa potępionych, wstaje ze swojego kamiennego tronu. Jej zamiary szybko stają się jasne: przejęcie władzy nad światem żywych i umarłych, morderczy plan, w którego realizacji może przeszkodzić tylko najbłyskotliwsze z jej dzieci. Unicestwienie ludzi i unicestwienie krwiopijców wydaje się bliskie i nieuchronne...

 

Anne Rice w trzecim tomie " Kronik Wampirów"  z niezrównaną mocą odsłania najgłębsze tajemnice najbardziej mrocznego ze światów - Świata wampirów i ich prarodziców. 

 

Na podstawie tej książki oraz Wampira Lestata nakręcono film Królowa Potępionych 


 

"Metoda Easyway Allena Carra nie wymaga silnej woli. Sprawia,że mija nam ochota na papierosa. Rozwiewa wszystkie obawy, które utrudniają człowiekowi wyjście z nałogu. Sprawdza się w przypadku nałogowców palących jeden za drugi, jak i palaczy okazjonalnych - i to bez względu na to, jak długo trwają w nałogu. Nie polega na żadnych sztuczkach, nie ucieka się do taktyki zastraszania. Zrywając z paleniem tą metodą, nie utyjesz. No i podczas lektury tej książki wolno ci cały czas palić"

 

Słowo ode mnie. Przeczytałam tę książkę i jak na razie metoda Allena Carra działa. Muszę przyznać że paliłam nałogowo przez 16 lat.... Pierwszy raz czuję ulgę wstając rano i zamiast głodu nikotynowego czuję zapach porannej kawy i świeżego powietrza.... Polecam tę książkę każdemu, kto chce skończyć z tym śmierdzącym nałogiem i zacząć nowe życie, pełne zdrowia. 

 

 
1 , 2 , 3 , 4